9 Ağustos 2010 Pazartesi

twitterda 140 karakter sınırı içinde ter atmaktan,cep telefonunda mesaj atarken 2.mesaj sınırına gelmemek adına kısa kesmekten,facebook'ta @bodrum status ları okumaktan, doğru düzgün cümle kurmayı unuttum. YAZAMIYORUM AYŞEGÜL HANIM.

Ha inanılmaz bir yaz tatili geçiriyorum da kelimelere dökemiyorum değil olay. bir şey yaptığım yok. gündüz torrentten indirdiğim dizi bölümlerini izleyip gece dondurma yiyorum.fotoğraf çekiyorum,resim çiziyorum. arada bir istanbula gidip geliyorum. ha bir de dörtbeş günlüğüne tatile gittim o. ıstakoz olup geldim. ben size diyim gökçeada'da feci las vegas potansiyeli var. ya da komple disneyland yapacaksın. biz o olur bu yapılır derken onu da alırlar elimizden yakında o olur. bugün çok asiyim.

Asi dedim de, farkettim ki internet alemine, olan biten, popülerlik kazanmış her şeye isyan etmek için gönderilmişim.evet bu cümlenin devamını getiremedim bu kadar.paragraf başı yapayım en iyisi konu kapansın.ya da dur kapanmasın, gerçekten sinir bozucu çünkü, hani herkes bilmiş bilmiş, aşk işte budur, eski sevgili boktur,boyu değil işlevi,götü değil memesi. hayır dünya meseleleri hakkındaki düşüncelerini yazsınlar da demiyorum ama, sabah akşam her yerde herkesin ikili ilişkiler hakkında atıp tuttuklarını okumaktansa, ebayde alışveriş yapıp maddi manevi zarara giriyorum. bana da yazık.

neyse dondurma yiyeyim ben.