5 Aralık 2009 Cumartesi

hey,Im alive,still.

-yatağımın çarşafı,üzerinde yattığım her gecenin sabahında allahını şaşırmış hale gelip yerlerde süründüğü ve onu her sabah toplama eziyetine katlanamadığım için 1 haftadır yorganımın üzerinde yatıyorum.bence güzel bir çözüm oldu.

-giydiğim her pantolonun,hırkanın,montun cebinden ingilterede yaptığım alışveriş fişleri,üzerinde elizabeth II olan pence'ler,tren ve otobüs biletleri çıkması,alakasız ortamlarda melankoliye sarmama neden oluyor.1 hafta bana yetmedi.ama artık anlamalıyım.Im not in britain anymore.

-baştan savma yapılan,basit çizimleri mükemmel çizilmiş ayrıntılarına kadar harika çizimlere tercih eder oldum.bundan dolayıdır sanırım birşeyler çizerken kasıtlı olarak kötü çizmeye çalıştığımı farkettim.

-bu gece bulunduğum bir kapalı mekanda yan masadaki adamın dayanamayıp sigara yakmasından aldığım güçle ben de bir sigara yaktım.beni gören bir kız çantasından sigarasını çıkarıp yaktı.onu gören ayaktaki dans eden çocuk cebindeki camel paketinden bir sigara aldı.10 dakikanın sonunda mekandaki herkes sigara içiyordu.kimse hiçbirşey diyemedi.imece güzel şey.

-selini seviyorum.

-finished